خودروبر

 

خودرو بر

خودرو بر مکانیزه چیست ؟

افراد زیادی برای جابجایی و حمل خودروی خود از یدک کش و یا خودروبر استفاده می‌کنند که با توجه به میزان حساسیت فرد نسبت به خودروی خود از بین یدک کش و خودروبر یکی را انتخاب می کند. مهمترین تفاوت یدک کش و خودروبر در نوع حمل خودرو به وسیله این خودرو ها می باشد.تفاوت ایمنی و سرعت خودروبر معمولی با خودروبر مکانیزه چیست؟خودرو بر مکانیزه نسبت به سایر خودرو بر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار می باشد،

بنابراین می تواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند. یدک کش مکانیزه نسبت به یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده می شود کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر گرفتن نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود میرسد.این امر باعث شده است که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد. برای اینکه خودرو در زمان حرکت ثابت بماند و هیچ گونه حرکت اضافی نداشته باشد، لاستیک های خودرو حتما باید توسط زنجیر های فولادی به کفی خودروبر متصل شوند به خصوص برای مسیرهای خارج از شهر.

تفاوت خودروبر معمولی با خودروبر مکانیزه چیست؟

نوع جدیدی از وسایل مربوط به حمل و نقل اتومبیل، خودرو بر مکانیزه می باشد که تفاوتی با خودروبرهای معمولی که اغلب در گوشه و کنار شهر دیده اید دارد و این تفاوت این است که خودروبر مکانیزه امکان زاویه کفی حمل بار بر اساس وضعیت جاده و همچنین نیاز راننده به صورت اتوماتیک و با استفاده از جک های هیدرولیکی را دارد.استفاده از خودرو بر مکانیزه بسیار ایمن تر از نمونه های قبلی می باشد و نوعی حمل و نقل مدرن اتومبیل به حساب می آید و قابلیت های آن از یک یدک کش خودرو معمولی بیشتر است.

با استفاده از خودرو بر مکانیزه صاحبان خودروهای لوکس می توانند با خیالی راحت اتومبیل خود را به صورت کاملا مطمئن و ضمانت شده است محلی به محل دیگر منتقل کند.تفاوت خودرو بر و یدک کشخودروبر دارای کسی می باشد که خودرو شما را بر روی آن سوار کرده و سپس به سمت مقصد حمل می کند، اما یدک کش به وسیله ی زنجیر و یا سیم بکسل خودروی شما را به انتهای قلاب خودرو یدک کش متصل کرده و تا مقصد به دنبال خود می کشد.

خودروبر با بیمه نامه معتبر

واضح است که برای هر گونه جابجایی و حمل خودرو استفاده از خودرو بر نسبت به یدک کش از امنیت بالاتری برخوردار می باشد.بیمه مخصوص حمل خودرو با خودروبر مکانیزهدقت داشته باشید که در زمان استفاده از سرویس یدک کش و خودروبر مکانیزه حتما باید ضمانت نامه ای بابت حمل و نقل اتومبیل خود دریافت کنید که بر اساس آن خودرو شما در طول مسیر توسط یدک کش ارائه دهنده خدمت، بیمه شود. در اهمیت به این موضوع حتما دقت نظر داشته باشید و از هرگونه سهل انگاری بپرهیزید.

اگر نیاز دارید ماشین خود را به یک شهر دیگر منتقل کنید، بهترین پیشنهاد این است که از خدمات خودرو بر که توسط شرکت های حمل و نقل خودرو ارائه می شود استفاده کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. این شرکت ها، حامل ‌های خودروی باز و یا بسته را برای حمل خودروها از یک مقصد به مقصد دیگر فراهم می ‌کنند. به خواندن ادامه این مطلب ادامه دهید تا اطلاعات کاملی در مورد نحوه جابجایی ایمن خودروها و خدمات خودروبر در سراسر کشور کسب کنید.

 

حمل خودرو با خودروبر ماشین

حمل خودرو با جرثقیل و ماشین های مخصوص، یکی از بهترین و ممطمئن ترین روش ها برای انتقال یک خودرو صفر کیلومتر، خودرو لوکس، خودرو تصادفی و غیره به یک شهر یا مقصد دیگر است و به شما این امکان را می دهد تا بدون رانندگی با خودروی مورد نظر، آن را در شرایط کاملا ایمن به مقصد ارسال کنید.

برای بهره مندی از خدمات حمل خودرو با خودروبر، لازم است که با یک شرکت معتبر که در این زمینه فعالیت دارد، مثل شرکت خودروسوار امیر، تماس بگیرید تا از شرایط و نحوه استفاده از خدمات خودرو بر ماشین مطلع شوید.

موارد زیر، از جمله مزایایی هستند که می توان برای استفاده از خدمات حمل خودرو با خودروبر به آن اشاره کرد:

 

صرفه جویی در هزینه ها

این موضوع ممکن است کمی تعجب آور باشد، اما حمل و نقل یک ماشین آنقدرها هم که فکر می کنید گران نیست. قیمت خودروبر ماشین به عوامل مختلفی از جمله مسافت، اندازه وسیله نقلیه، موقعیت مکانی و خدمات انتخاب شده بستگی دارد. همانطور که می دانید رانندگی کردن در جاده ها، هزینه های زیادی را به همراه دار؛ به عنوان مثال، برای سوخت رسانی باید مکرر توقف کنید و در طول مسیر باید استراحت کنید. هزینه های غذایی خود را نیز فراموش نکنید. بنابراین باید مقدار زیادی پول برای اقامت، بنزین و وعده های غذایی خرج کنید. آیا حمل وسیله نقلیه شما با خودروبر گزینه بهتری به نظر نمی رسد؟

 

صرفه جویی در زمان

یکی از اصلی‌ ترین دلایلی که بسیاری از افراد، خدمات خودرو بر برای ارسال خودروی خود انتخاب می‌کنند این است که احساس می کنند، زمان کافی برای ارسال ماشین به شهر مقصد را ندارند! اما استفاده از خدمات خودرو بر و حمل و نقل خودرو با برنامه ای پرمشغله، گزینه آسان تری را ایجاد می کند.

زیرا رانندگی در سراسر کشور ممکن است تا چند روز طول بکشد و باید ساعت ها را در صندلی راننده بگذرانید. تنها چیزی که باید در مورد حمل و نقل خودرو نگران باشید این است که هنگام تحویل وسیله نقلیه خود آنجا باشید. در طول فرآیند تحویل، شما آزاد هستید که بنشینید و استراحت کنید و از هواپیما سواری تا شهر مقصد خود لذت ببرید!

حفظ ماشین از فرسودگی

حمل و نقل خودروی شما با استفاده از خدمانت خودروبر به این معنی است که آن را بر روی یک حامل خودرو در هوای آزاد یا بسته قرار می دهید. این امر باعث می شود از فرسودگی غیر ضروری وسیله نقلیه شما در سفرهای جاده ای جلوگیری شود. به طور کلی، حمل خودرو با جرثقیل و خودروبر از آج روی لاستیک خودرو شما محافظت می کند.

همچنین دیگر لازم نیست نگران خطرات احتمالی جاده باشید. حمل و نقل خودرو راه حل مناسبی را برای کلکسیونرهای خودروهای کلاسیک و خودروهای صفر کیلومتر فراهم می کند، زیرا این ماشین های گرانبها شایسته بهترین مراقبت هستند.

 

فراهم کردن یک تجربه بدون استرس

به طور کلی، فرآیند حمل و نقل خودرو با خودروبر از ابتدا تا انتها آسان است و ماشین شما با خیال راحت و سریع به مقصد منتقل می شود. زیرا شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل خودرو معمولا از جزثقیل ها و ماشین های استاندارد و همچنین راننده های حرفه ای برای حمل خودرو استفاده می کنند و به شما این اطمینان داده می شود که خودرو شما در بهترین شرایط ممکن به شهر مقصد حمل خواهد شد.

 

قیمت حمل خودرو بر

برای بهره مندی از خدمات حمل خودرو ارزان، به جای ریسک کردن، به کارشناسان شرکت خودروسوار امیر اعتماد کنید تا خودروی شما را با خیال راحت به مقصد مورد نظر خود برسانند. با انبوهی از گزینه های حمل و نقل خودرو که امروزه در دسترس است، می توانید به راحتی بهترین خدمات را با بهترین قیمت پیدا کنید.

شرکت خودرو بر امیر، یکی از شرکت های معتبر و متخصص در این زمینه است که به عنوان بهترین خودرو بر تهران شناخته شده و می توانید خدمات مربوط به حمل خودرو را با بهترین قیمت حمل خودرو بر از این شرکت دریافت نمایید.

برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با قمت حمل خودرو بر همین حالا با شرکت امداد خودرو امیر تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تری در این زمینه کسب کنید.

  • 09123361056
  • 09127366666
  • 02166182206
  • 02166182044

 

آدرس دفتر خودروسوار امیر :

تهران بزرگراه فتح کیلومتر 9 خ شهید سامان پور شرکت انبارهای عمومی و خدماتی گمرک غرب

آدرس وب سایت شرکت امداد جاده خودرو سوار امیر :

https://emdadjadeh.ir/

ویژگی های شرکت خودروبر امیر 

 

حمل انواع خودروها با کفی بدون آسیب مجهز به چرخ گیر (به تمام نقاط ایران)

انتقال خودرو های تصادفی صفر کلیومتر معیوبی توسط : خودروسوار , نیسان چرخگیر

حمل و نقل بصورت شبانه روزی و با کادری مجرب و باسابقه کار بالا

انتقال شبانه روزی خودرو مجهز به سرویسهای سیار

حمل خودرو با پیشرفته ترین امکانات و کمترین هزینه

جابجایی انواع خودروهای سبک ایرانی و خارجی

نیسان یدک کش مجهز به چرخگیر تمام هیدرولیک جرثقیل وخودروبرکفی

حمل خودروهای سواری بدون هیچ آسیب دیدگی با کمترین قیمت در منطقه

جابجایی انواع خودروهای لوکس داخل تهران و از تهران به تمامی شهرهای کشور و بلعکس بدون آسیب با بیمه و بارنامه

حمل و نقل خودرو به تمام نقاط کشور درون شهری و برون شهری با کامیونت و تریلر. حمل کانکس با قیمت مناسب

دارای جدیدترین تجهیزات جرثقیل خودروبر، یدک کش مکانیزه. خودروبر کفی، نیسان چرخگیر و جرثقیل خودرو

انتقال خودرو به مراکز شماره‌گذاری، معاینه فنی، نمایشگاه و تعمیرگاه

حمل خودروهای وارداتی، کلاسیک و تعمیرگاهی به سراسر کشور

حمل خودرو بصورت شبانه روزی با بیمه نامه رسمی به ارزش خودرو به تهران و شهرستان ها با کفی خودرو بر

 

خودروبر

 

برای استفاده از خدمات خودرو بر امیر میتوانید با شماره زیر در تماس باشید. اطلاعات کامل درباره خودرو سوار و هزینه ها را به دست آورید.

091273666666

02166182206

02166182044

 

 

حمل ایمن با خودرو بر

خودروی خود را بدون نگرانی به ما بسپارید
تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه حمل و نقل خودروی شما
تیم ما همچنین دارای جدیدترین تجهیزات جرثقیل خودروبر، یدک کش مکانیزه. خودرو بر کفی، نیسان چرخگیر و جرثقیل خودرو بر می باشد.
انتقال و حمل خودرو به تمام نقاط کشور درون شهری و برون شهری با کامیونت و تریلر. انتقال کانکس با قیمت مناسب
با استفاده از رانندگان با تجربه ترانزیت

خدمات حمل خودروبر شامل:

حمل خودرو صفر
حمل خودروهای لوکس
خودرو کلاسیک
حمل و نقل خودرهای معیوب و تصادفی
حمل انواع کانکس

ارائه خدمات با کیفیت بالا در زمان کمتر، پایبندی به وظایف و جلب رضایت مشترکین
(اعتماد شما افتخار ماست)

خلاصه مطلب

حمل و نقل خودرو به مقصد جدید می تواند چالش های جدیدی را ایجاد کند. معقول ترین گزینه برای جا به جایی یک وسیله نقلیه از یک شهر به شهر دیگر و بدون رانندگی، استفاده از یک شرکت حمل و نقل خودرو است. شرکت های حمل و نقل خودرو مانند شرکت خودروسوار امیر در حمل و نقل انواع وسیله نقلیه تخصص دارند و به شما اطمینان می دهند که وسیله نقلیه شما در شرایط کاملا ایمن و استاندارد به شهر مقصد حمل می شود.